Nowość! Dowóz obiadów na telefon

Nie mając zbyt wielkiej ilości czasu na gotowanie, powinniśmy postawić na rozwiązania, takie jak dostawa obiadów. Bez konieczności wychodzenia z własnego domu lub biura, już od kwietnia możecie Państwo jeść ulubione dania ze swojej ulubionej restauracji.


Codziennie oferujemy do wyboru 2 zupy oraz 2 drugie dania

Ponadto zamawiający ma do dyspozycji bogate menu stałe, a w nim sałatki, naleśniki, pierogi, dania wegetariańskie, rybne i mięsne.Zamówienia przyjmujemy pod nr telefonu:

 • od poniedziałku do piątku w godzinach od 11.00 do 15.30
 • dowozy realizujemy od 25zł dostawa na terenie miasta GRATIS
 • (25)631-02-29

  Dostawa realizowana jest w godzinach od 12.00 do 16.00

  Jeśli jesteście Państwo zainteresowani stałymi dostawami, zapraszamy do zakładki Dowozy stałe i dowozy dla firm


  Czas dostawy uzależniony jest od warunków drogowych, natężenia ruchu i wynosi około 60 minut.
  Transport obiadów odbywa się w specjalnych termicznych torbach tak, aby nasze posiłki były ciepłe i świeże. Obiady pakowane są w opakowania jednorazowe ze sztućcami, serwetką. Koszt opakowania wynosi 1zł

  Pracujesz i nie masz czasu ?

  Wyjeżdżasz na wakacje?

  My to rozumiemy i z chęcią Ci pomożemy !

  Zadbamy o Twoje dziecko, które po ciężkiej pracy w szkole wróciło do domu i jest głodne. Zatroszczymy się o Twoich rodziców, którym czynność przygotowania posiłku sprawia już trudność.

  OFERTA SPECJALNA – KARNET TYGODNIOWY Co dzień, od poniedziałku do niedzieli, dostarczymy tradycyjny polski obiad do Twojego domu. Zadzwoń do Nas, pod numer telefonu 608-346-865 dowiedz się więcej i ustal swoje menu oraz godzinę dostawy. Dostawa w karnecie tygodniowym – gratis!